124311446, 124222920 biuro@mennica-krakowska.pl

Mennica-Krakowska.pl – zainicjowała sprzedaż złota inwestycyjnego w Krakowie i Małopolsce. Mennica działa od 1996 roku. już ponad dwadzieścia lat zespół doświadczonych sprzedawców służy klientom firmy. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie zespołu sprawiają, że z roku na rok poszerza się baza zadowolonych klientów.

Mennica Krakowska działa na podstawie zezwolenia numer 9123/2011 na obrót złotem dewizowym wydanego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Nasza firma prowadzi działalność w oparciu o ustawę Prawo dewizowe, wypełnia wymogi ustawy o ochronie danych osobowych oraz podlega Generalnemu Inspektorowi Informacji Finansowej.

Dwie dekady działalności pozwoliły firmie skonstruować szeroką ofertę dla wymagających klientów. Towar jest dostarczany przez wyselekcjonowane grono sprawdzonych producentów. W ofercie mennica posiada złote i srebrne monety numizmatyczne, złote i srebrne sztaby i monety bulionowe, jak również płytki złota o próbie 0,999. Oferowane produkty pochodzą z renomowanych, światowych mennic. Oferta firmy skierowana jest do odbiorców indywidualnych, instytucji, jak również innych podmiotów zajmujących się obrotem złotem inwestycyjnym oraz w formie kruszcu (złomu srebra i złota).

Do współpracy są zaproszone pracownie jubilerskie, złotnicze oraz sklepy jubilerskie.

Działalność stacjonarna jest prowadzona w Krakowie przy ulicy Wielopole 10 i Wielopole 16, w bliskim sąsiedztwie krakowskiego rynku i dworca głównego oraz kilku instytucji finansowych (PKO BP, Pekao SA, Raiffeisen Bank Polska).